Hizmetlerimiz

DEMİR DOĞRAMA

Demir doğrama konusunda uzman ekibimizle sizler için her türlü çözümü en hızlı, kaliteli ve hesaplı bir şekilde yapıyoruz. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile ustalık gerektiren işleri profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Demir bahçe kapısı. demir çatı uygulaması. yangın merdiveni. demir basamak ve rampa, kamelya, üretim tezgahları, özel üretim masa, özel üretim dekorasyon ürünlerini sizler için üretiyor ve montajlarını yapıyoruz.

ÇELİK KAPI

Çelik kapı üretimi ve montajı hizmetlerini en iyi şekilde sizler için gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz kapılar piyasada bulabileceğiniz fabrikasyon kapılara göre daha dayanıklı ve güvenlidir. Özel ölçülerde birinci kalite malzemeden yapmaktadır.

Bina giriş kapısı ve daire kapıları şık ve kaliteli modellerimizden seçiminizi yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz model istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz renk ve desende size özel üretilir ve en kısa sürede montajı yapılarak teslim edilir.

FERFORJE

Ferforje modellerimiz ile sizler için özel üretilen bahçe kapısı, balkon, merdiven korkulukları gibi birçok alanda ferforje uygulamaları yaparak sizler için şık bir görünüm sağlamaktayız.

Yapılan ferforje uygulamaları ile mekanlarınıza sanatsal ve şık görünümler sağlarken, bu uygulamaları gerçekleştirirken kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden yapmaktayız.

KÜPEŞTE

Küpeşte uygulamalarımız yaşam alanlarınıza modern bir görünüm sağlarken, sizler içinde güvenli şık bir ortam yaratmaktadır. Uzman ekibimizle gerçekleştirdiğimiz küpeşte uygulaması ile sorunsuz montajlar gerçekleştirmekteyiz.

Binaların dış cephesinden bulunan fransız balkon ve normal balkonlarınız ön kısmına küpeşte uygulaması ile şık bir görünüm sağlamaktayız. Ayrı bina içi merdiven korkuluklarına küpeşte uygulaması yapıyoruz.

OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenk modellerimiz ile istediğiniz ölçülerde ürettiğimiz otomatik kepenkler ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ürettiğimiz otomatik kepenkler birinsi sınıf malzemeden üretilmektedir.

Otomatik kepenk üretimi ve montajının yanında otomatik kepenk tamiri, otomatik kepenk bakımı yapmaktayız. Otomatik kepenklerimiz de kullanılan elektronik ürünler kaliteli ve uzun ömürlüdür.